Oferty pracy

Ratownik Medyczny

COPERNICUS Podmiot Leczniczy Sp. z o.o.-
Poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Oferujemy:
  • Forma i wymiar zatrudnienia wg preferencji pracownika: umowa o pracę/umowa cywilnoprawna/kontrakt w preferowanym wymiarze godzin
  • Narzędzia niezbędne do realizacji powierzonych zadań
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego w postaci szkoleń, zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych (możliwość dofinansowania przez pracodawcę)
  • CALYPSO – karta sportowa na preferencyjnych warunkach
  • Pakiet dodatków pozapłacowych - Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych ("wczasy pod gruszą", zapomogi celowe, pomoc na cele mieszkaniowe - pożyczka remontowa)
  • Atrakcyjny pakiet ubezpieczeń grupowych w PZU S.A.
  • Program Pracowniczych Planów Kapitałowych prowadzonych przez TFI PZU S.A.
  • Zdobycie doświadczenia zawodowego w warunkach dużego podmiotu leczniczego
Podstawowe zadania na stanowisku:
  • Czynny udział w realizacji zadań i obowiązków na Oddziałach Spółki, w szczególności na SOR
  • Współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi Spółki
  • Organizacja pracy zgodnie z obowiązującym prawem
  • Przestrzeganie obowiązujących procedur i instrukcji SZJ
  • Przestrzeganie przepisów BHP i higieny pracy
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie minimum policealne – uzyskany tytuł zawodowy ratownika medycznego
  • Motywacja do pracy
  • Orientacja na pacjenta, empatia, wysoka kultura osobista oraz dobra organizacja pracy własnej