Oferty pracy

Radca prawny

Gdański Urząd Pracy
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/0997
OBOWIĄZKI:
Sporządzanie pism procesowych i innych, w szczególności z zakresu prawa rodzinnego i prawa pracy. Analiza przepisów prawnych i orzecznictwa pod kątem prowadzonych spraw. Uczestnictwo w rozprawach sądowych, w szczególności z zakresu prawa rodzinnego i prawa pracy. Reprezentowanie klientów przed komornikami, sądami administracyjnymi i innymi instytucjami. Kontakt z klientami Kancelarii oraz sądami, urzędami i innymi instytucjami. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Wymagania inne:

praktyczna znajomość przepisów prawa (prawo cywilne, prawo handlowe, rodzinne, pracy i karne), umiejętność samodzielnego rozpoznawania problemów i ich rozwiązywania. Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy