Oferty pracy

Psycholog

Powiatowy Urząd Pracy w Kościerzynie
Psycholog
Miejsce pracy: Kościerzyna
Numer: StPr/21/0942
OBOWIĄZKI:
1.Prowadzenie psychologicznych badań diagnostycznych dzieci i młodzieży. 2.Opracowanie indywidualnej diagnozy psychofizycznej dzieci oraz wskazówek dotyczących pracy opiekuńczo-wychowawczej dla wychowawców. 3. Prowadzenie, organizowanie zajęć o charakterze terapeutyczno – reedukacyjnym celem eliminowania wykrytych nieprawidłowości rozwoju (współpraca z wychowawcą, pedagogiem, lekarzem). 4.Współpraca ze szkołami, spotkania z nauczycielami w sytuacjach szczególnie trudnych wymagających konsultacji psychologicznej. 5.Uczestnictwo w OKRESOWYCH ZESPOŁACH celem wypracowania form i metod pracy opiekuńczo-wychowawczej. 6.Indywidualne i grupowe konsultacje dla wychowanków dotyczące analizy przebiegu procesu wychowawczo-dydaktycznego. 7. Inna pomoc dzieciom w zależności od potrzeb.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: komunikatywność, odpowiedzialność, sumienność, samodzielność

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : ZNAJOMOŚĆ PROBLEMATYKI WYCHOWANIA DZIECI I MŁODZIEŻY[Umiejętność 1] : EMPATIA[Inne] : DYSPOZYCYJNOŚĆ

Miejsce pracy:

Kościerzyna

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 1 850 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kościerzynie