Oferty pracy

Przedstawiciel Handlowy

Ogłoszenie numer: 4162293, z dnia 2021-02-15

Firma MORAD jest liderem na rynku dystrybucji systemów aluminiowych i szklanych dla branży budowlanej w Polsce.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko

Miejsce pracy: pomorskie

Opis stanowiska

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów na powierzonym terenie
  • sprzedaż i  promocja produktów
  • nawiązywanie kontaktów handlowych i budowanie stałych relacji z klientami
  • realizacja założonych zadań sprzedażowych
  • konstruowanie ofert oraz prowadzenie negocjacji handlowych

Wymagania

  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • dobra organizacja pracy
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • dyspozycyjność, zaangażowanie, odpowiedzialność
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość branży budowlanej

Oferujemy

  • stałą, stabilną i atrakcyjną pracę
  • miłą atmosferę pracy