Oferty pracy

Przedstawiciel Handlowy

Firma z ugruntowaną pozycją na rynku pomorskim istnieje od 1992r., zajmujemy się dystrybucją znanych marek chemii budowlanej i samochodowej.

W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat,
odwiedź naszą stronę internetową: www.unicom-nord.pl

Miejsce pracy: pomorskie, i ościenne
Opis stanowiska:
  • Pozyskiwanie nowych klientów, budowanie rynku,
  • Bieżąca obsługa klientów,
  • Monitoring rynku,
  • Realizacja planów sprzedażowych,
  • Prezentacje produktowe,
  • Przygotowywanie ofert i negocjacje handlowe,
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy.
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego,
  • Znajomość branży budowlanej będzie dodatkowym atutem,
  • Łatwość nawiązywania kontaktów,
  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych,
  • Dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w realizacji powierzonych zadań,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Obsługa programów MS Office,
  • Prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Praca w przyjaznej atmosferze
  • Możliwość rozwoju zawodowego