Oferty pracy

Przedstawiciel Handlowy ds. rynku tradycyjnego (Vanseller)

mamy ofertę pracy w ramach projektu prowadzonego dla naszego Klienta, Lidera z branży piwowarskiej

Miejsce pracy: Gdańsk, Gdynia, Sopot
Oferujemy Ci

  1. Forma zatrudnienia: pełny etat /
    umowa o pracę, kontrakt b2b
  • Praca z liderami
    rynku
  • Stabilne warunki
    zatrudnienia
  • Premię uzależnioną
    od wyników
  • Profesjonalne
    szkolenia
Nasze oczekiwania
  • aktywna sprzedaż produktów marek: Energizer, Wilkinson oraz Biosphere
  • realizacja powierzonych zadań jakościowych i ilościowych zgodnie z wyznaczonymi standardami
  • cykliczna obsługa przydzielonych Klientów na powierzonym terenie oraz pozyskiwanie nowych punktów sprzedaży
  • budowa długofalowych relacji z Klientami oraz wspieranie ich w procesie generowania zamówień
  • egzekwowanie ustaleń centralnych w obsługiwanych sklepach
  • implementacja powierzonych materiałów POS w celu poprawy widoczności oraz zwiększenia rotacji produktów - stosowanie zasad merchandisingu
  • bieżący monitoring oraz kontrola działań otoczenia konkurencyjnego
  • raportowanie efektów pracy
Twoje zadania
  • posiadasz min. roczne doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego w kanale tradycyjnym (najlepiej w branży FMCG)
  • z łatwością budujesz relacje z Klientami i szybko się uczysz
  • jesteś zorientowany/a na realizację celów i zadań - wartościowych i jakościowych
  • umiesz bardzo dobrze organizować swoją pracę
  • charakteryzujesz się samodzielnością, przejmujesz inicjatywę, jesteś zaangażowany
  • posiadasz prawo jazdy kategorii B
Oferujemy:
  • elastyczny model zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub własną działalność
  • pracę dla znanych marek Energizer, Wilkinson, Biosphere
  • premię lub prowizję uzależnioną od wyników
  • szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe
MS Services tworzą praktycy wsparcia sprzedaży (outsourcingu sił sprzedaży,merchandisingu, promocji i animacji sprzedaży), którzy pracują dla liderów rynku(m.in. Procter & Gamble, Kompania Piwowarska, Pepsi Cola GB, Maspex).