Oferty pracy

Projektant oświetlenia

Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Miejsce pracy: Redzikowo
Numer: StPr/21/2374
OBOWIĄZKI:
W związku z dynamicznym rozwojem firmy, zatrudnimy pracowników w dziale projektowym, na stanowisko samodzielne lub do przyuczenia.Do głównych zadań kandydatów należeć będzie projektowanie rozwiązań oświetleniowych zgodnie z obowiązującymi normami przy pomocy m.in. programów Dialux,Relux i AutoCad; Projektowanie rozwiązań oświetleniowych zgodnie z zamówieniami.Koordynacja projektów z klientami zewnętrzymi i wewnętrznymi.Samodzielne wykonywanie i opracowywanie koncepcji systemu oświetlenia.Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku projektanta oświetlenia w firmie z branży oświtleniowej,architektonicznej.Wykształcenie o specjalności technika świetlna.Umiejętność interpretacji rysunku technicznego i elektrycznego.Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,doświadczenia.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu
Uprawnienia: AutoCAD Elektrical

Wymagania inne:

umiejętności: dokładność, odpowiedzialnośćDodatkowe informacje dot. wymagań pracodawca wskazał w ogólnym zakresie obowiązków.

Miejsce pracy:

Redzikowo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku