Oferty pracy

Projektant grafiki

Gdański Urząd Pracy
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/2718
OBOWIĄZKI:
Zaprojektowanie elementów graficznych z zastosowaniem oprogramowania do tworzenia grafiki wektorowej i rastrowej do tekstów, w tym w jązyku ukraińskim; przygotowanie grafiki dla grafika komputerowego DTP, przygotowanie grafiki do prezentacji w Internecie; zaprojektowanie grafiki 3D.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: ukraiński, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : znajomość programów AutoCad, Photoshop, 3Ds Max[Inne] : Rodzaj umowy: umowa o dzieło, przewidywany czas zatrudnienia: 3 lata, wartość dzieła za 3 lata pracy: 108 000 zł brutto, płatne w 36 transzach, gdzie 1 transza to 3000 zł.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o dzieło

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy