Oferty pracy

Programista ms dynamics ax

Gdański Urząd Pracy
Miejsce pracy: Czaple
Numer: StPr/21/9682
OBOWIĄZKI:
Projektowanie, tworzenie i implementacja rozwiązań biznesowych w MS Dynamics AX 2012, a w przyszłości Dynamics 365. Integracja MS Dynamics AX 2012 z systemami zewnętrznymi, bieżące utrzymanie oraz analiza potrzeb rozwoju systemu Microsoft Dynamics AX 2012, rozwiązywanie problemów i identyfikacja błędów systemu, współpraca z zespołem architektów IT i programistów w przygotowywaniu dedykowanych rozwiązań. Praca zgodnie z grafikiem ustalonym z pracodawcą.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

min. 2 lata doświadczenia programowaniu i rozbudowie Dynamics AX, mile widziane w obszarze produkcji. Znajomość modułów Dynamics AX 2012 lub podobnych, kilkuletnie doświadczenie we wdrożeniach Dynamics AX w obszarze produkcji, umiejętność programowania w języku obiektowym C# / C++ / .Net / X / X++ / lub pokrewnym, doświadczenie w programowaniu i wdrażaniu własnych rozwiązań w MS Dynamics AX 2012 lub podobnym, znajomość MS SQL, Reporting Services, relacyjnych baz danych oraz języka SQL, znajomość technik wytwarzania dobrego oprogramowania. Dodatkowe atuty: znajomość MS Dynamics 365, doświadczenie w wystawianiu i konfigurowaniu WS, znajomość platformy MorphX, umiejętność szerszego spojrzenia na całość architektury IT.

Miejsce pracy:

Czaple

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy