Oferty pracy

Production Material Planner

Miejsce pracy: Gościcino
Wymagania:
  • Umiejętność pracy z dużą ilością danych
  • Umiejętność pracy z systemami typu ERP (mile widziana)
  • Umiejętność obsługi pakietu Office, w szczególność Excel
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Dokładność / precyzja
  • Umiejętność pracy w zespole
Obowiązki:
  • Wsparcie Działu Planowania – przygotowywanie raportów i analiz
  • Sprawdzanie dostępności materiałów pod produkcję
  • Praca w systemie ERP
  • Kontrola zużycia materiałów w zleceniach
  • Ścisła współpraca z magazynem, działem zakupów oraz produkcji
Oferujemy:
  • Dobre warunki zatrudnienia
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole
  • Szkolenia stanowiskowe
  • Możliwość doskonalenia zawodowego i rozwoju
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o profilu międzynarodowym, o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Dofinansowanie do opieki medycznej
  • Ubezpieczenie grupowe finansowane przez Pracodawcę