Oferty pracy

Process Engineer

Dla Naszego Klienta, światowego lidera innowacyjnych technologii dla rynku morskiego i oil&gas, prowadzimy rekrutację na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Symulacje procesów (Hysys), obliczenia procesowe i wymiarowanie urządzeń dla instalacji gazowych na gazowcach LNG i LPG, instalacje offshore (FPSO) i lądowe, instalacje biogazowe
  • Przygotowywanie schematów PFS, P&ID
  • Udział w realizacji projektów i rozwoju biznesu
  • Zapewnienie przepływu odpowiednich informacji technicznych przez inne dyscypliny inżynieryjne
  • Udział w przeglądach projektów m.in. Sesje Hazop itp.
WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe techniczne, najlepiej w inżynierii chemicznej i procesowej lub równoważne
  • Doświadczenie w inżynierii morskiej, naftowo-gazowej i/lub procesowej, lub pokrewne
  • Doświadczenie w modelowaniu procesów (najlepiej Hysys)
  • Zrozumienie termodynamiki, np. wymiany ciepła w procesach kriogenicznych
  • Doświadczony w korzystaniu z Excela
  • Chęć podróżowania w razie potrzeby (sporadyczne wyjazdy służbowe)
  • Umiejętność pracy w międzynarodowym zespole
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
OFERUJEMY:
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + pakiet benefitów
  • Duże możliwości rozwoju
  • Pracę w nowoczesnym biurze w centrum