Oferty pracy

Praktykant w dziale jakości

Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie
Miejsce pracy: Tczew
Numer: StPr/20/2414
OBOWIĄZKI:
Obowiązki:- wsparcie Działu Jakości- przygotowanie dokumentacji jakościowej (raporty pomiarowe, plany kontroli, itp.)- pomoc w rozwiązywaniu problemów jakościowych- inne wyzwania dnia codziennego Oferujemy:- możliwość współuczestniczenia w uruchomieniu nowego zakładu produkcyjnego w Tczewie- możliwość poznania organizacji pracującej w środowisku międzynarodowym- możliwość poznania procesów montażowych dla sprzętu medycznego/rehabilitacyjnego najwyższej klasy- możliwość współtworzenia dokumentacji jakościowej- pracę na podstawie umowy zlecenia 19 zł brutto / hJeśli jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie zaaplikuj na praca@etac.com umieszczając numer referencyjny w temacie wiadomości QM/2020/02 Informujemy, że skontaktujemy się tylko w wybranymi kandydatami.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: Komunikatywność
Uprawnienia: Obsługa pakietu MS OFFICE
Uprawnienia: Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi

Wymagania inne:

- kandydatami mogą być także studenci przynajmniej 2. roku studiów Wydziału Mechanicznego uczelni technicznej (Zarządzanie Jakością, Inżyniera Medyczna lub pokrewne)

Miejsce pracy:

Tczew

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 19 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie