Oferty pracy

Pracownik w dziale HR

Ogłoszenie numer: 4742994, z dnia 2021-06-03

Jesteśmy oddziałem niemieckiej firmy K16, która od ponad 30 lat zajmuje się tworzeniem profesjonalnych prezentacji multimedialnych. Stanowimy młody, pełen pasji, 20-osobowy zespół.

Obsługujemy wielu klientów z całego świata, będąc jedną z najlepszych firm w branży.

Naszym największym atutem jest przyjazne środowisko pracy.

Więcej informacji: www.k16.de

Miejsce pracy: pomorskie / Gdańsk

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby do pracy w dziale People&Culture (tzw. Miekki HR)

Głównym zadaniem osoby na ww. stanowisku będzie:

  • Stała współpraca z centrala firmy w Hamburgu
  • Planowanie potrzeb kadrowych we współpracy z kierownictwem
  • Budowanie silnej marki pracodawcy
  • Prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych
  • Inicjowanie i wdrażanie inicjatyw zapewniających wysoki poziom integracji, zaangażowania i motywacji pracowników

Wymagania

  • Minimum 2-3 lata pracy jako HR Manager, lub HR Business Partner
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (poziom C1)

Oferujemy

  • Stabilna, długoterminowa współpraca
  • Praca w kreatywnym i koleżeńskim zespole
  • Zatrudnienie w formie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • MOŻLIWOŚĆ PRACY ZDALNEJ (Home Office)