Oferty pracy

Pracownik Utrzymania Czystości

Miejsce pracy: Gdańsk, Gdynia

Dussmann Polska Sp. z o.o. do swojego Zespołu poszukuje kandydatów/ek na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk/Gdynia

Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami.

Nr tel.: 735-207-900

Lub zostaw kontakt do siebie - przycisk Aplikuj!

Oferujemy:
  • Pracę w godzinach porannych (05.00 - 8.00) lub wieczornych (19.00 - 22.00) od poniedziałku do piątku w przychodni medycznej w Gdańsku, lub w godzinach 17.00 do 22.00 w przychodni Gdyni
  • Długotrwałe zatrudnienie i terminowe wypłaty
  • Wyposażenie we wszelkie niezbędne narzędzia do pracy
  • Dodatki, dobrą atmosferę, wsparcie i szacunek.
Oczekujemy:
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dyspozycyjności i zaangażowania w powierzone obowiązki
Zadania:
  • Przestrzeganie procedur, zasad i obowiązków związanych z utrzymaniem standardów usług utrzymania czystości na terenie przychodni.