Oferty pracy

Pracownik socjalny

Powiatowy Urząd Pracy w Bytowie
Miejsce pracy: Bytów
Numer: StPr/22/0247
OBOWIĄZKI:
czynne uczestnictwo w pracy zespołu terapeutyczno – opiekuńczego, opracowywanie indywidualnych planów wsparcia mieszkańców oraz wspólna z mieszkańcami Domu ich realizacja,2) prowadzenie spraw mieszkańców od przyjęcia do opuszczenia Domu, zgodnie z obowiązującymi przepisami i procedurami 3) pośredniczenie w utrzymywaniu kontaktów mieszkańców z rodzinami,4) dbanie o interesy mieszkańców – utrzymywanie współpracy z sądami, prokuraturą i innymi instytucjami,5) prowadzenie akt osobowych mieszkańców,6) prowadzenie spraw związanych z wywiadami środowiskowymi,7) pomoc mieszkańcom w dokonywaniu zakupów, współudział w organizowaniu wypoczynku i rekreacji mieszkańców.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: obsługa komputera - MS Office

Wymagania inne:

[Inne] : 1) wykształcenie WYŻSZE (licencjat) 2) kierunek / specjalność PRACA SOCJALNA LUB studia wyższe o specjalności przygotowującej do zawodu pracownika socjalnego na jednymz kierunków*:a)pedagogika,b)pedagogika specjalna,c)politologia,d)polityka społeczna,e)psychologia,f)socjologia,g) nauki o rodzinie.”

Miejsce pracy:

Bytów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bytowie