Oferty pracy

Pracownik socjalny

Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Miejsce pracy: Główczyce
Numer: StPr/20/2595
OBOWIĄZKI:
praca socjalna prowadzona z osobami i rodzinami w celu rozwinięcia lub wzmocnienia ich aktywności i samodzielności życiowej, udzielanie pomocy zgodnie z zasadami etyki zawodowej, przeprowadzanie wywiadów środowiskowych oraz ich aktualizacji u osób ubiegających się o przyznanie pomocy, kompletowanie dokumentacji niezbędnej do wydania decyzji w sprawie przyznania lub odmowy przyznania świadczenia z pomocy społecznej; godziny pracy: 7.30- 15.30
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: dokładność, odpowiedzialność
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu
Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Wymagania inne:

samodzielność, zaangażowanie i kreatywność, znajomość ustawy o pomocy społecznej i rozporządzeń do ustawy, KPA

Miejsce pracy:

Główczyce

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 450 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku