Oferty pracy

Pracownik sklepu

Gdański Urząd Pracy
Miejsce pracy: Rotmanka
Numer: StPr/21/7308
OBOWIĄZKI:
Dbałość o prawidłową ekspozycję produktów, utrzymanie porządku w sklepie, wykładanie towaru, bieżąca obsługa klientów, obsługa stanowiska kasowego, możliwość specjalizacji w jednym z obszarów asortymentowych. Praca od poniedziałku do soboty, według ustalonego z pracodawcą grafiku.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

wymagana chęć długotrwałej współpracy, gotowość do odbycia 5-tygodniowego szkolenia prowadzonego przez Instruktora, gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy (soboty), dokładność, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole, mile widziane aktualne badania sanitarno epidemiologiczne, mile widziane doświadczenie w branży handlowej oraz/lub w pracy fizycznej.

Miejsce pracy:

Rotmanka

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

3 950 - 4 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy