Oferty pracy

Pracownik produkcyjny/operator(ka)

Gdański Urząd Pracy
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/20/5560
OBOWIĄZKI:

Praca fizyczna w ramach linii produkcyjnej (montażu końcowego lub SMT), praca stojąca/w ruchu: obsługa linii/maszyn, dostarczanie detali na stanowiska, uzupełnianie podajników z komponentami, układanie i selekcja elementów, montaż/testowanie detali/przełączników, kontrola wizualna, pakowanie, (zależnie od przydziału do funkcji). Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 06:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 06:00. Istnieje możliwość pracy w godzinach nadliczbowych w soboty.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: gimnazjalne, brak

Wymagania inne:

wykształcenie bez znaczenia, mile widziane doświadczenie w pracy, cierpliwość, dokładność, zdolności manualne, sprawność fizyczna, dobra organizacja pracy, w zakładzie produkcyjnym. Gotowość podjęcia pracy długoterminowej, od zaraz w systemie trzyzmianowym.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy