Oferty pracy

Pracownik produkcyjny w przetwórstwie rybnym (nr 2333)

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/2333
OBOWIĄZKI:
obsługa linii produkcyjnej przetwórstwa ryb, pakowanie produktów gotowych, przestrzeganie norm technologicznych HACAP
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali masarze, robotnicy w przetwórstwie ryb i pokrewni (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 2)
Zawód: Operator urządzeń do przetwórstwa ryb (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 2)
Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych
Uprawnienia: zdolności manualne

Wymagania inne:

mile widziane wykształcenie średnie i 3 miesiące doświadczenia w branży przetwórczej, zdolności manualne, umiejętność liczenia, gotowość do pracy w hałasie, zmiennym mikroklimacie i w systemie trzyzmianowym; brak przeciwwskazań do pracy w warunkach mogących wywoływać alergię, pożądane aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne, mile widziana umiejętność komunikacji w języku ukraińskim-praca w brygadach zagranicznych.

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy