Oferty pracy

Pracownik produkcyjny stolarki PCV i/lub aluminiowej

Ogłoszenie numer: 7243095, z dnia 2022-07-27

Terma sp.j. jest właścicielem marki KMT Stal - producenta stolarki PCV, aluminiowej oraz drzwi stalowych.

Miejsce pracy: Słupsk

Opis stanowiska

  • Obsługa maszyn produkcyjnych
  • Praca na linii produkcyjnej stolarki PCV i/lub aluminiowej
  • Kontrola jakości wykonywanych produktów
  • Dokumentacja pracy własnej

Wymagania

  • Doświadczenie produkcyjne, ze szczególnym uwzględnieniem pracy na liniach produkcyjnych stolarki aluminiowej i/lub PCV
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia stanowiskowe
  • Pakiet benefitów pracowniczych
  • Parking dla pracowników