Oferty pracy

Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie
Miejsce pracy: Wędkowy
Numer: StPr/21/1911
OBOWIĄZKI:
Obowiązki:-praca przy produkcji szyb, cięcie, zespalanie,-nadzór nad procesem produkcyjnym,-dbanie o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy,-kontrola jakości wyprodukowanych elementów,-pakowanie produktu gotowego.Oferujemy:-umowę o pracę tymczasową na cały etat,-atrakcyjne wynagrodzenie,-premie motywacyjne,-benefity pozapłacowe (pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa),-możliwość bezpłatnego transportu do miejsca wykonywania pracy z Tczewa oraz Starogardu Gdańskiego,-możliwość rozwoju zawodowego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

sprawność fizyczna,umiejętność obsługi komputera,mile widziane uprawnienia na wózki widłowe lub suwnice S2,gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym 6-14-22,sumienność i odpowiedzialność za wykonywanie powierzonych zadań i obowiązków,mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji, w magazynie lub sortowni.

Miejsce pracy:

Wędkowy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie