Oferty pracy

Pracownik produkcji - operator

Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Miejsce pracy: Słupsk
Numer: StPr/21/2822
OBOWIĄZKI:
OpisZakres obowiązków:-praca przy obsłudze maszyn CNC, po szkoleniu oraz pod nadzorem doświadczonych operatorów,-prace pomocnicze na produkcji,-cięcie rur aluminiowych,-szlifowanie rur aluminiowych,-utrzymywanie stanowiska pracy, maszyn i obszaru produkcyjnego zgodnie ze standardem 5S,-raportowanie wykonanej pracy w systemie klasy MESNasze wymagania:-gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym: 6-14, 14-22, 22-6,-minimum zawodowe wykształcenie,-otwarte podejście i chęć udoskonalania procesów i siebie,-zaangażowanie i dyspozycyjność,-sumienność,-umiejętność pracy w zespole,-chęć zdobywania nowych umiejętności,-dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień do obsługi suwnic i żurawi,-dodatkowym atutem będzie umiejętność pracy w systemach ERP oraz doświadczenieokres próbny max. 3 miesiące
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak

Miejsce pracy:

Słupsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku