Oferty pracy

Pracownik pomocniczy obsługi hotelowej

Powiatowy Urząd Pracy w Człuchowie
Miejsce pracy: Człuchów
Numer: StPr/24/0339
OBOWIĄZKI:
Opis i zakres obowiązków stazysty:Zapoznanie się z przepisami z zakresu BHP, nauka podstawowych czynności przygotowywania posiłków, bezpiecznie pod wzgledem sanitarnym. Nauka i pomoc w obsłudze urzadzeń kuchennych.Zapoznanie się z obsługą gości hotelowych w recepcji. Kwaterowanie oraz rozliczanie pobytu gości. Przygotowywanie pokoi dla gości oraz sprzatanie po ich opuszczeniu.Obsługa gości w restauracji, rozliczanie usług kelnerskich, dbanie o czystość i odpowiednie nakrycie stołu. Dbanie o wizerunek hotelu i restauracji poprzez wysoka kulturę osobistą. Pomoc w przygotowywaniu posiłków.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Człuchów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Człuchowie