Oferty pracy

Pracownik oferent - ofertowanie

Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim
Miejsce pracy: Rokocin
Numer: StPr/21/1471
OBOWIĄZKI:
Sprzedaż:• Przygotowywanie ofert handlowych• rozmowa z klientem oraz omawianie ofert• kontakt telefoniczny po wysłaniu ofert• Analiza rynku oraz monitorowanie działań konkurencji• Umiejętność współpracy w zespole• Stały kontakt i opieka klienta• Samodyscyplina i zaangażowanie w realizację powierzonych zadańPraca w prestiżowej firmie biotechnologicznej. Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.Możliwość awansu, rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Od kandydatów oczekujemy: wykształcenia średniego lub wyższego, mile widziane doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta, umiejętności negocjacyjnych, umiejętności budowania biznesowych relacji, dobrej organizacji pracy.

Miejsce pracy:

Rokocin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim