Oferty pracy

Pracownik obsługi pacjenta

Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach
Miejsce pracy: Kartuzy
Numer: StPr/22/0776
OBOWIĄZKI:
1. Bezpośredni obsługa pacjenta na stanowisku (rejestracja na wizyty, sporządzanie deklaracji wyboru lekarza, sporządzanie wniosków o wydanie dokumentacji medycznej);2. Rejestracja pacjenta telefonicznie;3. Przyjmowanie opłat za wizyty komercyjne (obsługa kasy fiskalnej);4. Skanowanie dokumentacji medycznej pacjentów;5. Wprowadzanie wyników badań pacjentów do programu;6. Układanie dokumentacji medycznej w archiwum;7. Obsługa komputera oraz innych urządzeń biurowych (FAX, kserokopiarka, niszczarka);8. Współpraca w zakresie rejestracji i sprawnej realizacji wizyty pacjenta z innym personelem przychodni (lekarze, pielęgniarki).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: pomaturalne/policealne

Wymagania inne:

[Minimalne kwalifikacje niezbędne do podjęcia stażu na danym stanowisku] : dobra znajomość komputera, komunikatywność, operatywność[Predyspozycje psychofizyczne i zdrowotne] : brak

Miejsce pracy:

Kartuzy

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach