Oferty pracy

Pracownik obsługi pacjenta

Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach
Miejsce pracy: Kartuzy
Numer: StPr/22/0770
OBOWIĄZKI:
1. Bezpośrednia obsługa pacjenta na stanowisku;- rejestracja na wizyty- sporządzanie deklaracji wyboru lekarza- sporządzanie wniosków o wydanie dokumentacji medycznej2. Telefoniczna rejestracja pacjentów;3. Obsługa kasy fiskalnej, przyjmowanie opłat za wizyty komercyjne;4. Skanowanie dokumentacji medycznej pacjentów;5. Wprowadzanie wyników badań lekarskich pacjentów do systemu;6. Archiwizacja dokumentów medycznych;7. Obsługa komputera oraz innych urządzeń biurowych;8. Współpraca w zakresie rejestracji i sprawnej realizacji wizyty pacjenta z innym personelem przychodni.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: pomaturalne/policealne

Wymagania inne:

[Minimalne kwalifikacje niezbędne do podjęcia stażu na danym stanowisku] : dobra znajomość komputera, komunikatywność, operatywność[Predyspozycje psychofizyczne i zdrowotne] : brak

Miejsce pracy:

Kartuzy

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach