Pracownik obsługi oczyszczalni (elektryk, elektromechanik, automatyk)

Powiatowy Urząd Pracy w Pucku
Miejsce pracy: Swarzewo
Numer: StPr/21.0114
OBOWIĄZKI:
Zapewnienie ciągłej i bezawaryjnej pracy maszyn i urządzeń oczyszczalni ścieków
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe, brak

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : aktualne świadectwa kwalifikacji G1 „E” i „D” 15kV w tym urządzenia w wykonaniu przeciwwybuchowym[Inne] : *min. 5 letnie doświadczenie zawodowe w eksploatacji dużych zakładów przemysłowych *doświadczenie w wykonywaniu pomiarów elektrycznych do 1KV*podstawowa znajomość w zakresie automatyki przemysłowej – sondy wartości chemicznych, sterowniki, swiche, modemy, konwertery, przetworniki wartości fizycznych*znajomość obsługi i eksploatacji agregatów prądotwórczych w tym przyłączanych do krajowej sieci

Miejsce pracy:

Swarzewo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pucku