Oferty pracy

Pracownik Magazynu

Zatrudnimy stałych pracowników naszego zespołu magazynowego - Zakład Produkcyjny nr 1 w Gdańsku

www.laguna.pl

Miejsce pracy:Gdańsk
Twoje główne obowiązki to:
  • pakowanie produktów,
  • kompletacja zamówień klientów,
  • rejestracja operacji magazynowych w systemie ERP,
  • zaopatrywanie gniazd produkcyjnych w komponenty niezbędne do montażu,
  • odbiór wyrobów gotowych z gniazd produkcyjnych,
  • przyjmowanie i kontrola dostaw komponentów od dostawców zewnętrznych,
  • kontrola jakości produktów,
  • prace porządkowe,
  • utrzymywanie miejsca pracy w zgodności z przepisami BHP
Pracujemy:
  • na jedną zmianę, od poniedziałku do piątku
  • w godzinach od 7:30 do 15:30.
  • w przyszłości planujemy uruchomić dwie zmiany

Nie pracujemy w weekendy i święta.

Oczekujemy od Ciebie:
  • sumienności i dokładności w wykonywaniu pracy,
  • nastawienia na jakość wykonywanej pracy,
  • pracy nad stałym poprawianiem wewnętrznych standardów,
  • dbania o właściwą organizację na własnym stanowisku pracy.

W pracy przydadzą Ci się ale nie są warunkiem koniecznym uprawnienia i praktyczne doświadczenie w obsłudze wózków widłowych.

Oferujemy Ci:
  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • wynagrodzenie odpowiednie do wiedzy, umiejętności, zaangażowania w pracę i osobistego rozwoju zawodowego,
  • bardzo dobre warunki socjalne w miejscu wykonywania pracy,
  • stałe szkolenie produktowe,
  • dla zainteresowanych ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia medyczne.
Wynagrodzenie:
  • ustalamy indywidualnie w zależności od wiedzy, doświadczenia i umiejętności kandydata.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane zgłoszenia.

Twoja aplikacja musi zawierać poniższą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926. z późn. zm.) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Aplikacje bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.