Oferty pracy

Pracownik magazynowy

Apteki Gemini obecne są na polskim rynku od 1990 roku. To właśnie wtedy powstała nasza pierwsza apteka w Wejherowie. Dziś pod marką Gemini działa ponad 170 aptek stacjonarnych zlokalizowanych na terenie całego kraju w centrach dużych osiedli i na głównych ulicach miast. Od kilkunastu lat prowadzimy również dostępną dla naszych Pacjentów z każdego miejsca w Polsce Aptekę Internetową www.aptekagemini.pl czynną przez 24 godziny na dobę. Naszą misją jest być jak najbliżej Pacjentów, a nadrzędnym celem od zawsze było i jest dostarczanie usług farmaceutycznych i realizowanie potrzeb Pacjentów na najwyższym poziomie.

Miejsce pracy: Gdańsk ul. Bysewska

Zakres zadań:
  • Kompletowanie produktów,
  • Pakowanie paczek,
  • Rozkładanie towaru,
  • Prace porządkowe na magazynie.
Oczekujemy:
  • Motywacji do pracy,
  • Dokładnego wykonywania powierzonych obowiązków,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
Zapewniamy:
  • Umowę o pracę,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
  • Pracę zespołową w miłej atmosferze,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Program poleceń pracowniczych,
  • Możliwość rozwoju.