Oferty pracy

Pracownik magazynowy -kierowca wózków jezdniowych

Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Miejsce pracy: Słupsk
Numer: StPr/21/1286
OBOWIĄZKI:
Praca w magazynie na zewnątrz i wewnątrz (magazyny wysokiego składowania). Prace załadunkowe, rozładunkowe, ręczne. Pracownik fizyczny w magazynie. System czasu pracy: zmianowy 6-14/ 14-22, równoważny 7-19/ 19-7; Umowa na okres próbny, kolejna na czas nieokreślony. System wynagrodzenia: płaca miesięczna zasadnicza plus premia uznaniowa.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą
Uprawnienia: kierowca operator wózków jezdniowych

Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie, jako kierowca wózków jezdniowych; osoby bez doświadczenie- do przyuczenia; osoby bez wymaganych uprawnień- możliwość uzupełnienia w trakcie zatrudnienia. Wynagrodzenie uzależnione od umiejętności, doświadczenia i kwalifikacji.

Miejsce pracy:

Słupsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku