Oferty pracy

Pracownik fizyczny

Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Miejsce pracy: Słupsk
Numer: StPr/21/2559
OBOWIĄZKI:
Obsługa terenów zielonych, koszenie trawników, żywopłotów, przycinka drzew, zbieranie nieczystości z terenów wspólnot, grabienie liści, odśnieżanie, obsługa maszyn spalinowych; umowa na 3 miesiące z możliwością przedłużenia; godziny pracy: 7.00- 15.00; miejsce pracy według zlecenia
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

umiejętność obsługi kosiarek spalinowych, umiejętność obsługi nożyc spalinowych, umiejętność pracy w zespole, umiejętność obsługi wykaszarek spalinowych, umiejętność obsługi piły, pilarki maszynowej, mile widziane prawo jazdy kat. B, T, mile widziane doświadczenie w pracy w obsłudze terenów zielonych

Miejsce pracy:

Słupsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 700 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku