Oferty pracy

Pracownik ds. planowania i rozliczania produkcji

Ogłoszenie numer: 3677433, z dnia 2020-09-23

 St. Rąbała Sp. z o.o. zatrudni na stanowisko:

Miejsce pracy: pomorskie / Bielawki, k. Pelplina

Opis stanowiska

  • Planowanie produkcji oraz bieżące korygowanie
  • Analizowanie i monitorowanie procesów produkcyjnych zgodnie z wdrożonymi procedurami
  • Dostosowanie poziomu zatrudnienia do aktualnych potrzeb
  • Opracowywanie rozwiązań mających na celu obniżenie strat produkcyjnych, podnoszenie standardów jakościowych oraz wydajności
  • Zapewnienie poprawnego obiegu dokumentów
  • Delegowanie zadań i rozliczanie
  • Dokonywanie zamówień

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie lub wyższe (preferowane kierunki: zarządzanie produkcją, ekonomia, zarządzanie)
  • Doświadczenie zawodowe na ww. lub podobnym stanowisku
  • Bardzo dobre umiejętności organizacji pracy własnej i zespołu
  • Silna motywacja i ukierunkowanie na realizację założonych celów
  • Umiejętność motywowania pracowników

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę
  • Ciekawą, stabilną pracę w firmie będącej liderem w swojej branży,
  • Pracę w nowoczesnym oraz zautomatyzowanym środowisku produkcyjno - magazynowym