Oferty pracy

Pracownik ds. kontroli jakości

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Kosakowo

Zakres obowiązków:

  • przeprowadzanie kontroli jakości produktu wg instrukcji i wytycznych;
  • sporządzanie i archiwizacja adekwatnej dokumentacji;
  • nadzór nad przyrządami kontrolno-pomiarowymi;
  • stała współpraca z innymi, wewnętrznymi komórkami firmy
  • współudział w rozpatrywaniu reklamacji;
  • raportowanie do przełożonego,
  • utrzymanie czystości i porządku na swoim stanowisku pracy.

Wymagania:

  • podstawowa wiedza techniczna na temat płytek ceramicznych;
  • dobrej znajomości pakietu Microsoft Office, a w szczególności programu Excel;
  • samodzielności i odpowiedzialności za powierzone zadania;
  • komunikatywność, umiejętność budowania długofalowych relacji z pracownikami różnych szczebli;
  • zaangażowanie, oraz dobra organizacja pracy własnej;
  • spostrzegawczość, samodzielność, dokładność oraz konsekwencja w działaniu.

Oferujemy:

  • rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę
  • wymiar etatu: w pełnym wymiarze
  • liczba godzin pracy w tygodniu: 40
  • zmianowość: jedna zmiana
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)