Oferty pracy

Pracownik ds. gospodarczych

Gdański Urząd Pracy
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/20/6599
OBOWIĄZKI:
Pielęgnacja zieleni na terenie Szpitala (trawniki, gazony, klomby, krzewy, drzewa, itd.). Grabienie i wywożenie opadających liści, usuwanie połamanych gałęzi. Odśnieżanie, odladzanie i posypywanie piaskiem wszystkich dróg i przejść na terenie i wokół Szpitala. Utrzymywanie w czystości pojemników i koszy na śmieci. Informowanie przełożonego o drzewach i krzewach do wycięcia (np. zagrażających pieszym, pojazdom, budynkom). Informowanie przełożonego o zauważonych usterkach i awariach w obiektach i na terenie Szpitala. Wykonywanie drobnych prac konserwatorskich mających na celu utrzymanie obiektów, instalacji i urządzeń technicznych w stałej sprawności użytkowej. Pomoc przy przenoszeniu ciężarów w granicach obowiązujących przepisów (przeprowadzki wewnątrz szpitalne, załadunek, rozładunek materiałów i sprzętu związanego z działalnością Szpitala w tym odpowiednio zabezpieczonej bielizny bądź odpadów medycznych). Prawidłowe wypełnianie kart pracy i rozliczanie zużytych materiałów. Nadzór nad powierzonym mieniem tj. sprzętem,narzędziami (konserwacja, czystość, sprawność ) oraz wykorzystywanie zgodnie z instrukcja obsługi i przeznaczeniem. Wykonywanie innych czynności służbowych zlecanych przez przełożonego, nie wykraczających poza posiadane kwalifikacje, a nie ujętych w niniejszym zakresie obowiązków.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy