Oferty pracy

Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach
Miejsce pracy: Somonino
Numer: StPr/21/0127
OBOWIĄZKI:

- Zapoznanie się z przepisami i zakładowym regulaminami. Instruktaż szkoleniowy z zakresu BHP i p poż, instruktaż stanowiskowy.Zapoznanie z regulaminem pracy. - Przyjmowanie i podział korespondencji,przygotowanie korespondencji do wysłania oraz nadawanie i odbiór korespondencji z placówki pocztowej. - Obsługa interesantów : udzielanie im informacji, kierowanie ich do odpowiedniego pracownika firmy. Odbieranie telefonów i przekazywanie informacji dzwoniących, kierowanie rozmów do odpowiednich pracowników firmy. - Sporządzanie i przygotowywanie dokumentacji.Przygotowanie dokumentacji poprzez skanowanie ,sporządzanie pismi innych dokumentów w programach komputerowych typuWIRLD,EXEL - Prowadzenie ewidencji - sporządzanie list obecności , prowadzenie akt osobowych oraz dokumentacji , dot. przebiegu pracy, prowadzenie ewidencji urlopowej, chorobowej. - Budowanie pozytywnych realacji z otoczeniem firmy ( klienci firmy i inne instytucje.)

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Somonino

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach