Oferty pracy

Pracownik biurowy

Gdański Urząd Pracy
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/24/0823
OBOWIĄZKI:
STAŻ ZORGANIZOWANY PRZEZ GUP.1. Nauka sporządzania rysunków technicznych z inwentaryzacji. Nauka weryfikacji ofert z postępowań przetargowych z kosztorysami inwestorskimi. Nauka wprowadzania danych z książki obiektu budowlanego. Nauka weryfikacji zgłoszeń potrzeb remontowych w terenie. Zapoznanie się z Regulaminem organizacyjnym Gdańskich Nieruchomości. Miejsce odbywania stażu: Dział Techniczny, Gdańskie Nieruchomości, ul. Cygańska Góra 1, 80-171 Gdańsk.2. Nauka zadań przy realizacji zleceń awaryjnych (rozliczanie zleceń). Nauka czynności administracyjnych związanych z usuwaniem awarii. Nauka wykonywania zestawień do sprawozdań. Zapoznanie się z Regulaminem organizacyjnym Gdańskich Nieruchomości. Miejsce odbywania stażu: Dział Utrzymania Technicznego i Porządku, Gdańskie Nieruchomości, ul. Wronki 7, 80-808 Gdańsk.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

wykształcenie minimum średnie (mile widziane wyższe), obsługa komputera, odpowiedzialność, terminowość, komunikatywność.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy