Oferty pracy

Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach
Miejsce pracy: Kartuzy
Numer: StPr/24/0172
OBOWIĄZKI:
1. Terminowa realizacja powierzonych obowiązków;2. Aktywne pozyskiwanie klientów do obsługi, dbałoś o utrzymywanie kontaktów z obecnymi klientami biura;3. Budowanie pozytywnego wizerunku firmy;4. Wypełnianie dokumentacji biurowej, kredytowej, ubezpieczeniowej;5. Stażysta podczas odbywania stażu będzie korzystał z zebranej bazy danych;6. Stażysta bedzie weryfikował poprawność bazy, uzupełniał bazę danych i dbał o ochronę przechowywanych w niej danych;7. Stażysta nauczy się jak prawidłowo pracować na danych, uzupełniać je i przetwarzać dbając o ich bezpieczeństwo;8. Stażysta będzie korzystał z programu bazy danych AgentM6;9. Stazysta będzie pracował na programach ubezpieczeniowych firmyComperia oraz Asist;10. Stażysta będzie miał dostęp do bazy wiedzy i kalkulatorów firmy Warta, Generali, PZU, Uniqa, TUZ, Link4, ErgoHestia i i nne;11. W ramach nauki produktów kredytowych stażysta będzie korzystał z bazy wiedzy firmy Expander.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: pomaturalne/policealne

Wymagania inne:

[Minimalne kwalifikacje niezbędne do podjęcia stażu na danym stanowisku] : obsługa komputera MS Office, prawo jazdy kat. B, samodyscyplina, chęć nauki, dobra organizacja pracy, umiejętności sprzedażowe, umiejętność pracy w zespole, otwartość, kultura osobista[Predyspozycje psychofizyczne i zdrowotne] : pracownik sprawny fizycznie

Miejsce pracy:

Kartuzy

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach