Oferty pracy

Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach
Miejsce pracy: Dzierżążno
Numer: StPr/24/0058
OBOWIĄZKI:
1. Odbycie instruktażu szkoleniowego z zakresu BHP i p.poż;2. Zapoznanie z regulaminem pracy;3. Zapoznanie się z przepisami obowiązującymi u Organizatora stażu;4. Przyjmowanie i podział korespondencji: - rejestrowanie pism wychodzących i przychodzących zgodnie z instrukcją kancelaryjną;5. Wpisanie pism do książki nadawczej lub do dziennika korespondencyjnego; - przepisywanie, adresowanie i wysyłanie korespondencji;6. Podział korespondencji przychodzącej na odpowiednie komórki organizacyjne; - przygotowanie korespondencji do wysłania;5. Przestrzeganie obiegu dokumentów (zgodnie z instrukcją kancelaryjną; 6. Znakowanie pisma zgodnie z zasadami systemu dziennikowego;7. Przyjmowanie Klientów oraz udzielanie im informacji; 8. Kierowanie Klientów do odpowiedniego pracownika firmy;9. Odbieranie telefonów i przekazywanie informacji dzwoniącym;10. Kierowanie rozmów do odpowiednich pracownikówfirmy;11. Wysyłanie i odbieranie e-maili;12. Sporządzanie pism wychodzących i innych dokumentów przy wykorzystaniuprogramów komputerowych;13. Kserowanie oraz skanowanie dokumentów;14. Prowadzenie kalendarza spotkań Prezesa;15. Nadzorowanie umówionych terminów spotkań Prezesa;16. Odwoływanie i ustalanie nowych terminów spotkań Prezesa;17. Obsługa spotkań służbowych;18. Prowadzenie rejestru wyjść służbowych;19. Prowadzenie rejestru kontroli;20. Sporządzanie listy zakupionych artykułów biurowych;21. Wydawanie zakupionych artykułów biurowych;22. Bieżąca pomoc administracyjno biurowa w biurze;23. Stała współpraca z pozostałymi pracownikami firmy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

[Minimalne kwalifikacje niezbędne do podjęcia stażu na danym stanowisku] : TECHNIK EKONOMISTA[Predyspozycje psychofizyczne i zdrowotne] : UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOŁE I POD PRESJĄ CZASU

Miejsce pracy:

Dzierżążno

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach