Oferty pracy

Pracownik Biurowy ds. Rozliczeń faktur w dziale finansów

Firma Promeco Sp.z o.o. do Oddziału w Gościcinie i w Strzebielinie w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gościcino
OBOWIĄZKI:
  • Rejestracja faktur oraz dbałość o płynne ich procesowanie
  • Weryfikacja i rozliczanie faktur magazynowych
  • Kontrola zgodności cen materiałów
  • Opis faktur kosztowych
  • Organizacja dokumentów magazynowych wraz z archiwizacją
  • Stały kontakt z dostawcami
  • Wyjaśnianie niezgodności realizowanych dostaw
  • Wsparcie dla księgowości i magazynu
  • Aktywny udział w inwentaryzacji rocznej magazynu i środków trwałych

WYMAGANIA
  • Wykształcenie średnie, mile widziana znajomość finansów i rachunkowości
  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Mile widzialna znajomość systemu ERP
  • Obsługa pakietu Microsoft Office, w szczególności Excel
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dokładność, rzetelność, sumienność i zaangażowanie w powierzone zadania
  • Dobra organizacja czasu pracy, samodzielność
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Bardzo dobre warunki zatrudnienia (ubezpieczenie grupowe opłacane przez pracodawcę)
  • Prywatna opieka medyczna
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o profilu międzynarodowym
  • Lekcje języka angielskiego
  • Możliwość szkolenia i dokształcania się