Oferty pracy

Pracownik administracyjny stacji paliw i logistyki

Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim
Miejsce pracy: Starogard Gdański
Numer: StPr/24/0638
OBOWIĄZKI:
- obsługa klienta,- obsługa kasy fiskalnej,- obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,- przygotowywanie i raportowanie sprwozdawczości BDO,- przygotowywanie zestawień pracy kierowców, - segregowanie i sprawdzanie zleceń transportowych, - wpisywanie danych do systemu,- zarządzanie i rozdysponowywanie pojazdów wg zleceń, - obsługa sprzętu biurowego (ksera, skanera),- obsługa programu MS Office, - archiwizacja dokumentów,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: średnie branżowe
Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

Projekt pn. Aktywność - Praca

Miejsce pracy:

Starogard Gdański

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim