Oferty pracy

Pracownik administracyjno-księgowy

Gdański Urząd Pracy
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/1732
OBOWIĄZKI:
•obsługa informacyjna kontrahentów (w tym zagranicznych)•koordynacja (przyjmowanie, rejestracja i rozdzielanie) korespondencji oraz przesyłek kurierskich•przygotowywanie korespondencji związanej z prowadzoną działalnością (w języku polskim i angielskim•obsługa urządzeń łączności i techniki biurowej•współpraca z działem księgowym (ewidencja dokumentów w systemie księgowym, wystawianie faktur sprzedaży•wprowadzanie danych do systemów informatycznych•obsługa administracyjno-biurowa Zarządu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu
Uprawnienia: obsługa komputera MS Ofice

Wymagania inne:

•wykształcenie min. średnie ogólne (preferowana administracja, rachunkowość)•dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmieMile widziane:•doświadczenie na podobnym stanowisku;•znajomość obsługi programów księgowych i CRM•znajomość języka rosyjskiego

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy