Oferty pracy

Pracownik administracyjno-biurowy/ asystentka

Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Miejsce pracy: Redzikowo
Numer: StPr/21/1231
OBOWIĄZKI:
bieżąca obsługa sekretariatu, obsługa korespondencji wychodzącej oraz przychodzącej (tradycyjnej, elektronicznej), zarządzanie obiegiem dokumentów, segregacja i archiwizacja dokumentów, zapewnienie prawidłowego przepływu informacji pomiędzy komórkami organizacyjnymi w firmie, obsługa gości i dbałość o estetykę biura, odpowiedzialność za sprawne funkcjonowania biura, inne prace administracyjne. Praca na czas określony: 3 m-ce z możliwością przedłużenia.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: obsługa komputera MS Ofice

Wymagania inne:

mile widziane wykształcenie wyższe, bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, komunikatywność, sumienność, dokładność, terminowość, wysoka kultura osobista.

Miejsce pracy:

Redzikowo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku