Oferty pracy

Pozostali tapicerzy i pokrewni (nr 0830)

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/0830
OBOWIĄZKI:
czytanie rysunków roboczych i sporządzanie odręcznych szkiców wyrobów tapicerskich, dobieranie materiałów potrzebnych do wykonywania mebli tapicerskich, dobieranie tkanin do typu i stylu wnętrza, zakładanie szkieletów i urządzeń podtrzymujących, obliczanie zapotrzebowania materiałowego na podstawie projektu przedstawionego w dokumentacji rysunkowej i technologicznej wyrobu, ocenianie jakości surowców włókienniczych, wyściółkowych i materiałów stosowanych w tapicerstwie; dobieranie właściwego rodzaju tapicerki do konstrukcji nośnej, określonego typu i stylu mebla; ustalanie konstrukcji różnych podłoży i warstw tapicerskich wykonywanych metodami rzemieślniczymi i przemysłowymi.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali tapicerzy i pokrewni
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: czytanie rysunku technicznego

Wymagania inne:

mile widziane wykształcenie kierunkowe i doświadczenie w zawodzie, dobra wiedza na temat czynności tapicerskich przy tapicerowaniua wyposażenia środków transportu i sprzętu sportowego, umiejętność czytania dokumentacji technicznej, gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym i w niepełnym wymiarze czasu (10 godzin tygodniowo), umiejętność pracy w zespole.

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy