Oferty pracy

Pomocnik montera instalacji sanitarnych

Ogłoszenie numer: 4453120, z dnia 2021-04-28

Jesteśmy legalnie działającą firmą. Działamy od 23 lat na rynku. Zapewniamy stabilne zatrudnienie na umowie o pracę. Charakteryzuje nas uczciwość i terminowość zarówno jako pracodawcy, jak i wykonawcy.

Działalność prowadzimy na terenie Województwa pomorskiego oraz kujawsko pomorskiego i okolic. Prowadzimy obecnie wiele inwestycji związanych z realizacją instalacji sanitarnych i technologicznych.

Miejsce pracy: pomorskie

Opis stanowiska

  • Praca przy montażu instalacji sanitarnych
  • Montaż sieci zewnętrznych
  • Inne typowe prace dla stanowiska

Wymagania

  • Sumienność i chęć do pracy
  • Zaangażowanie
  • Gotowość do poszerzania umiejętności zawodowych
  • Umiejętność współpracy

Oferujemy

  • Pracę w renomowanej firmie.
  • Stabilne warunki zatrudnienia.
  • Atrakcyjne warunki finansowe.
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
  • WYNAGRODZENIE BRUTTO 3900,00 ZŁ