Oferty pracy

Policjant

Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach
Policjant
Miejsce pracy: Chojnice
Numer: StPr/21/0925
OBOWIĄZKI:
Ochrona życia i zdrowia ludzi oraz mienia przed bezprawnymi zamachami naruszającymi te dobra, ochrona bezpieczeństwa porządku publicznego, w tym zapewnienie spokoju w miejscach publicznych oraz środkach publicznego transportu i komunikacji publicznej, w ruchu drogowym i na wodach przeznaczonych do powszechnego korzytania, inicjowanie i organizowanie działań mających na celu zapobieganie popełnianiu przestępst i wykroczeń oraz zjawiskom kryminogennym i współdziałanie w tym zakresie z organami państwowymi, samorządowymi i organizacjami społecznymi, wykrywanie przestępstw i wykroczeń oraz ściganie ich sprawców.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

polskie obywatelstwo, nieposzlakowana opinia, zdolność fizyczna i psychiczna do służby w formacjach uzbrojonych, uregulowany stosunek do służby wojskowej, korzystanie z pełni praw publicznych. Wymagane dokumenty do pobrania na stronie www.dobor.pomorska.policja.gov.pl56.2021.AK

Miejsce pracy:

Chojnice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

4 981 - 5 548 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach