Oferty pracy

Policjant służby prewencji

Powiatowy Urząd Pracy w Lęborku
Miejsce pracy: Lębork
Numer: StPr/21/0080
OBOWIĄZKI:
ochrona życia i zdrowia ludzi oraz mienia przed bezprawnymi zamachami nanaruszającymi te dobra, ochrona bezpieczeństwa porządku publicznego, w tym zapewnienie spokoju w miejscach publicznych środkach transportu publicznego i komunikacji publicznej, w ruchu drogowym i na wodach przeznaczonych do powszechnego korzystania, inicjowanie i organizowanie działań mających na celu zapobieganie popełnianiu przestępstw i wykroczeń oraz zjawiskom kryminogennym i współdziałanie w tym zakresie z organami państwowymi, samorządowymi i organizacjami społecznymi, wykrywanie przestępstw i wykroczeń oraz ąciganie ich sprawców
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

nieposzlakowana opinia, zdolność fizyczna i psychiczna do służby w formacjach uzbrojonych

Miejsce pracy:

Lębork

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

4 981 - 5 548 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lęborku