Oferty pracy

Pielęgniarka

Powiatowy Urząd Pracy w Lęborku
Miejsce pracy: Lębork
Numer: StPr/21/0358
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie wszelkich zaleceń i poleceń lekarza w zakresie lecznictwa i profilaktyki.Wykonywanie poleceń Kierownika Działu Medyczno-Opiekuńczo-Rehabilitacyjnego.Kierowanie prac opiekunek i pokojowych zgodnie z planem na swoim dyżurze.Kontrolowanie opiekunek i pokojowych przy rozdawaniu posiłków mieszkańcom, a zwłaszcza posiłków dietetycznych.Wykonywanie zabiegów zleconych przez lekarza,podawanie leków.Pomoc opiekunkom i pokojowym w myciu i kąpaniu mieszkańców.Obserwowanie mieszkańców ciężko chorych,zgłoszenie przełożonemu i zdawanie sprawozdania z zauważonych zmian,zawiadamianie pogotowia ratunkowego o konieczności skierowania do szpitala.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, medyczne

Wymagania inne:

uprawnienia do wykonywania zawodu pielęgniarki

Miejsce pracy:

Lębork

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 618 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lęborku