Oferty pracy

Pielęgniarka

Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach
Miejsce pracy: Kartuzy
Numer: StPr/21/0163
OBOWIĄZKI:
przyjmowanie i pobieranie materiału do badańrejestracja pacjentówobsługa kasy fiskalnejbezpośrednia i telefoniczna obsługa pacjentów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: Pielęgniarka – prawo wykonywania zawodu
Uprawnienia: obsługa komputera MS Ofice
Uprawnienia: bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, sumienność, dokładność, zaangażowanie
Uprawnienia: asertywność, komunikatywność, opiekuńczość

Wymagania inne:

[Inne] : Wymagania:uprawnienia do pobierania krwi (również dzieciom)wykształcenie: pielęgniarka/ ratownik medyczny/ diagnosta laboratoryjnyaktualne prawo wykonywania zawodubardzo dobra organizacja pracyumiejętność obsługi komputerazaangażowanie w wykonywane obowiązki.

Miejsce pracy:

Kartuzy

Rodzaj umowy:

Wybór

Wynagrodzenie brutto:

od 30 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach