Oferty pracy

Organizator obsługi sprzedaży internetowej

Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach
Miejsce pracy: Mojusz
Numer: StPr/22/0842
OBOWIĄZKI:
1. Wystawianie aukcji na portalach aukcyjnych;2. Tworzenie opisów produktów;3. Fotografowanie towarów wystawianych na aukcjach;4. Monitorowanie stanów magazynowych;5. Sporządzanie zamówień w hurtowniach; 6. Wystawianie postów w mediach społecznościowych;7. Śledzenie aktywności i reagowanie na zapytania, komentarze potencjalnych klientów;8. Przygotowywanie towaru do wysyłki: przygotowywanie i drukowanie etykiet kurierskich, wystawianie potwierdzenia zakupu (paragon, faktura), zabezpieczenie i odpowiednie zapakowanie towaru;9. Wydawanie wysyłanego towaru kurierowi;10. Przyjmowanie dostaw;11. Sprawdzenie poprawności dostawy z zamówieniem;12. Nadzorowanie porządku w magazynie;13. Obsługa urządzeń biurowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: pomaturalne/policealne

Wymagania inne:

[Minimalne kwalifikacje niezbędne do podjęcia stażu na danym stanowisku] : obsługa komputera, biegła znajomość j. polskiego w mowie i piśmie, mile widziana znajomość pakietu Open Office[Predyspozycje psychofizyczne i zdrowotne] : kreatywność, umiejętność organizacji pracy, sprawność narządu wzroku

Miejsce pracy:

Mojusz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach