Oferty pracy

Opiekunka dziecięca

Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie
Miejsce pracy: Reda
Numer: StPr/20/2179
OBOWIĄZKI:
- stałe czuwanie nad bezpieczeństwem dzieci- sprawowanie opieki pielęgnacyjnej nad dzieckiem i praca opiekuńczo-wychowawcza- korzystanie z posiadanej wiedzy i umiejętności w celu zagwarantowania dzieciom właściwej opieki pielegnacyjnej- prowadzenie zajęć tematycznych z dziećmi Praca wg grafiku w godz. 6.45-17.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: pedagogika

Wymagania inne:

- Wykształcenie średnie + wymagany ukończony kurs dla opiekunek dzieci do lat 3 lub wykształcenie wyższe - pedagogika- mile widziany staż pracy- zamiłowanie do pracy z dziećmi, odpowiedzialność, komunikatywność, kreatywność, cierpliwość- wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność, umiejętność radzenia sobie ze stresem, umiejętność szybkiego reagowania w trudnych sytuacjach- osoba niepaląca

Miejsce pracy:

Reda

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie